Apele o pomoc

image_pdfimage_print

Lista aktualnych „APELI O POMOC” znajdująca się na stronie Caritas Diecezji Sandomierskiej:

 

A

Adamczyk Mariusz (zobacz)

B

Biernacka Barbara (zobacz)

Bińczak Jarosław (zobacz)

Bober Karolina (zobacz)

Bobuń Dariusz (zobacz)

Bryła Błażej (zobacz)

Bryła Bogusław (zobacz)

C

      Cabel Zofia (zobacz)

Cheba Kacper (zobacz)

Chorab Michał (zobacz)

Czechowski Damian (zobacz)

D

Dobroch Wojciech (zobacz)

Dorosiński Wiesław (zobacz)

F

Furman Sebastian (zobacz)

G

Gołuch Łukas (zobacz)

Góras Marek (zobacz)

Grudzień Justyna (zobacz)

H

Haja Paweł (zobacz)

Herdzik Iwona (zobacz)

J

Janeczek Julia (zobacz)

Janeczko Anna (zobacz)

Janowski Piotr (zobacz)

Jaworska Urszula (zobacz)

„Jestem – Pomagam” (zobacz)

Jurkowska Bernarda (zobacz)

Juszczyk Karolina (zobacz)

K

Kamiński Wojciech (zobacz)

Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim (zobacz)

Kępczyk Krzyś (zobacz)

Korpacki Sebastian i Jarosław (zobacz)

Kosiorowski Stanisław (zobacz)

Krzesimowscy Tomasz i Dominik (zobacz)

Kubik Zuzanna (zobacz) 

M

Madej Celina (zobacz)

Małecki Mateusz i Krystian (zobacz)

Marek Mirosław (zobacz)

Matusik Kacper (zobacz)

Miernik Anna (zobacz)

Mołczan Rafał (zobacz)

Morawski Jakub (zobacz)

N

Niedziałek Paulina (zobacz)

Nienajadło Anetka (zobacz)

Nowicki Jakub (zobacz)

O

Ożóg Krzysztof (zobacz)

P

Płodowska Aneta (zobacz)

Płużek Nataniel (zobacz)

Powrózek Sylwia (zobacz)

Prus Adrianna (zobacz)

Puk Anna (zobacz)

PZC przy Parafii pw. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu (zobacz)

PZC przy Parafii pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Majdanie Królewskim (zobacz)

R

Rochnowska Basia (zobacz)

Rodzina Przytuła (zobacz)

Rodzina Trzcińskich (zobacz)

Rodziny Tyrała (zobacz)

Rożek Kacper (zobacz)

Rusiak Wojciech (zobacz)

Rybak Zbigniew (zobacz)

S

Sitarscy Michał i Piotr (zobacz)

Sitarski Michał (zobacz)

Skórski Wojciech (zobacz)

Smardz Staś (zobacz)

Sobecki Sebastian (zobacz)

Socha Joanna (zobacz)

Sośniak Mateusz (zobacz)

Stachowiak-Walczak Miłosz (zobacz)

Staszewska Danuta (zobacz)

Szajowski Sławomir (zobacz)

Szozda Małgorzata (zobacz)

Szponder Julia (zobacz)

Ś

Świerczyński Zbigniew (zobacz)

T

Tomaszek Dawid (zobacz)

W

Wiśniewska Marzena (zobacz)

Woźniak Ryszard (zobacz)

Wójcik Artur (zobacz)

Wójcik Ryszard (zobacz)

Wójcikowska Małgorzata (zobacz)

Z

Zapart Anna (zobacz)

Zbyrad Mieczysław (zobacz)

Ż

Żuchowski Dawid (zobacz)

Żelazna Dorota (zobacz)

Powrót
^